Unified Communications
Statusy obecności, czat, poczta głosowa, Fax 2 e-mail
 

Ujednolicona komunikacja bez problemów

Presence, Faks oraz wiadomości głosowe na e-mail, konferencje web, czat tekstowy są dziecinnie proste dla 3CX. Dzięki dedykowanej aplikacji 3CX Phone dla komputerów i smartphone’ów użytkownicy automatycznie mają dostęp do zaawansowanych funkcji UC. Wszystko to bez potrzeby uczenia się obsługi kolejnych systemów i płacenia za dodatkowe licencje jak u innych producentów.

Sprawdzaj obecność współpracowników

Możliwość sprawdzania statusu współpracowników („Kontrola obecności”) to wspaniałe rozwiązanie, które oszczędza czas poświęcany na niepotrzebne przekierowanie połączeń lub zostawianie wiadomości na poczcie głosowej. W efekcie zarządzanie i współpraca z pracownikami zdalnymi są teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Potrzebujesz chwili spokoju, aby skończyć pracę nad projektem? Spersonalizuj swój status i zadbaj, aby nic Ci nie przeszkadzało.

  • Ogranicz koszty za korzystanie z usługi poczty głosowej
  • Unikaj niepotrzebnych przekierowań połączeń, które mogą być irytujące dla klientów
  • Funkcja dostępna dla wszystkich klientów 3CX: Mac, WindowsiOS oraz Android
Zintegrowana komunikacja
Zintegrowana komunikacja

Przesyłaj faksy i pocztę głosową na e-mail

Faksy przychodzące są konwertowane na format PDF i przesyłane użytkownikom w e-mailu, bez potrzeby instalowania odpowiedniego oprogramowania. Wiadomości głosowe są zmieniane w pliki dźwiękowe, a następnie przekazywane drogą e-mailową.

  • Przesyłaj wiadomości głosowe na skrzynkę e-mailową
  • Odsłuchuj pocztę głosową bez potrzeby dzwonienia
  • Faksy trafiają na skrzynkę e-mailową w postaci plików PDF

Przesyłanie wiadomości błyskawicznych / funkcja czatu

Umożliwiaj swoim pracownikom komunikację przez czat i nie polegaj już więcej na komunikatorach innych firm. Użytkownicy 3CX mogą wysyłać i otrzymywać wiadomości tekstowe, korzystając z klientów Windows, MaciPhone oraz Android w dowolnym miejscu.

  • Nie ma potrzeby korzystania z komunikatorów firm zewnętrznych
  • Wysyłaj wiadomości tekstowe, linki i inne wiadomości bez żadnych dodatkowych opłat
  • Funkcja dostępna dla systemów Mac, Windows, iOS oraz Android
Zintegrowana komunikacja
Jörg Schwarz, CIO, Axivas:
axivas Dzięki wdrożeniu 3CX udało nam się zastąpić tradycyjny, kosztowny system Siemens w sposób szybki i łatwy. Bezproblemowa migracja realizowana z sukcesem be strat. Nowy system jest wysoko wydajne, efektywny kosztowo, profesjonalny a do tego nie skomplikowany.