TryLearn More

Use SIP trunks, WebRTC & Apps

Slash your Phone Bill by 80%

Obniż koszty usług telekomunikacyjnych i podróży

Oferuj 3CX jako wirtualny PBX w chmurze

apotrzebowanie na centrale telefoniczne w chmurze rośnie. Wirtualne centrale PBX są atrakcyjne dla mniejszych firm, ale oferują: zbyt ograniczone funkcje, działają na wspólnych serwerach z innymi centralami PBX i nie pozostawiają Ci kontroli nad swoimi danymi. Zmuszają Cię do wyboru konkretnych telefonów IP i dostawców usług VoIP. Zmiana usługodawcy jest trudna. Jest to doskonały przepis na katastrofę dla klientów i sprzedawców.

Wybierz 3CX: centrala gotowa na Chmurę, zaprojektowana dla serwerów wirtualnych jak i serwerów lokalnych. To Ty wybierasz dostawcę chmury, daje to klientom oraz sprzedawcom pełną kontrolę nad centralą telefoniczną w chmurze i danymi. Zamiast sprzętowej, trudnej w rozbudowie centrali telefonicznej, 3CX oferuje klientom w pełni wirtualne rozwiązanie, bogate w funkcje. Od teraz klienci mogą korzystać z centrali telefonicznej w Chmurze bez pogarszania funkcjonalności.

Sam wybierz Chmurę i zachowaj kontrolę

Centrala telefoniczna IP 3CX w Chmurze pozwala klientom i sprzedawcom samemu wybrać dostawcę usług chmurowych VPS – zachowasz pełną kontrolę i swobodę wyboru:

 • Pełna kontrola nad PBX w rękach klienta lub sprzedawcy

 • Brak współdzielonych zasobów i informacji z innym PBX na tym samym serwerze

 • Wolność wyboru: wybierz preferowanego dostawcę SIP trunk

 • Użyj własnej Chmury lub wybierz jednego z naszych Partnerów hostingowych

Hostuj samodzielnie, min w OVH, Microsoft Azure, Amazon i 1&1
Łatwa w instalacji i zarządzaniu PBX

Wolność wyboru i cięcie kosztów

Wiele z central telefonicznych PBX kosztuje więcej niż 20$ miesięcznie za użytkownika, związuje Cie długą umową i skazuje na wysokie koszty połączeń. 3CX tego nie zrobi. Dostawca Chmury i usług SIP trunk to zawsze twój wybór i twoje oszczędności.

 • Oszczędzaj – nigdy więcej płacenia za każdy nr wewnętrzny

 • Obniż swoje rachunki telefoniczne – wybierz SIP trunk

 • Nie podpisuj wieloletniej umowy

 • Przenoś się pomiędzy Chmurą, a serwerem lokalnym kiedy chcesz

Gotowy w kilka minut dzięki PBX Express!

PBX Express umożliwia użytkownikom i sprzedawcom w prosty sposób uruchomić kompletną centralę telefoniczną IP w Chmurze. 5 prostych kroków i twój 3CX będzie uruchomiony na Linux VPS oferując kompletne Unified Communications z którego znany jest 3CX. Jest darmowy dla 16 połączeń równoczesnych i 25 użytkowników konferencji web.

 • Prosty kreator konfiguracji w 5 krokach

 • Uruchom dzięki usłudze Google, OVH i innych

 • Ułamek ceny innych rozwiązań w Chmurze

Przejmij kontrolę nad swoją centralą telefoniczną - PBX Express

3CX jest fantastycznym rozwiązaniem! W ostatnim czasie wykonałem 3 wdrożenia w chmurze i przyznam że 3CX Phone System v14 jest świetny. Przeniosłem nawet własnego 3CX do chmury i wszyscy pracownicy zdalni pracują wspaniale. Z instalacji systemów telefonicznych wiem, że klienci lubią widzieć migające światełka na ścianie, ale teraz są szczęśliwi, że ich nie ma. Jest to o wiele tańsze niż płacenie za rozwiązanie instalowane u klienta. Porównując z innymi producentami na rynku, 3CX przewyższa ich pod względem funkcjonalności, a także zawiera funkcje jak poczta głosowa na e-mail, CRM, WebRTC itd. bez dodatkowych kosztów. Ufam 3CX tak bardzo, że odrzuciełm rozwiązania Avaya IP office, Draytek, Panasonic oraz NEC.

Paul Forster, Diretor da, Total Network Solutions Europe Ltd. TNSComms

Check out other 3CX Features

Zdobądź już dziś 3CX za darmo!

Pobierz wersję na serwer lokalny lub Spróbuj w chmurze