Unified Communications
Statusy obecności, czat, poczta głosowa, Fax 2 e-mail
 

Ujednolicona komunikacja bez problemów

Presence, Faks oraz wiadomości głosowe na e-mail, konferencje web, czat tekstowy są dziecinnie proste dla 3CX. Dzięki dedykowanej aplikacji 3CX softphone dla smartphone’ów użytkownicy automatycznie mają dostęp do zaawansowanych funkcji UC. Wszystko to bez potrzeby uczenia się obsługi kolejnych systemów i płacenia za dodatkowe licencje jak u innych producentów.

Sprawdzaj obecność współpracowników

Możliwość sprawdzania statusu współpracowników („Kontrola obecności”) to wspaniałe rozwiązanie, które oszczędza czas poświęcany na niepotrzebne przekierowanie połączeń lub zostawianie wiadomości na poczcie głosowej. W efekcie zarządzanie i współpraca z pracownikami zdalnymi są teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Potrzebujesz chwili spokoju, aby skończyć pracę nad projektem? Spersonalizuj swój status i zadbaj, aby nic Ci nie przeszkadzało.

  • Ogranicz koszty za korzystanie z usługi poczty głosowej
  • Unikaj niepotrzebnych przekierowań połączeń, które mogą być irytujące dla klientów
  • Funkcja dostępna dla wszystkich klientów 3CX: Mac, WindowsiOS oraz Android
Zintegrowana komunikacja
Zintegrowana komunikacja

Przesyłaj faksy i pocztę głosową na e-mail

Faksy przychodzące są konwertowane na format PDF i przesyłane użytkownikom w e-mailu, bez potrzeby instalowania odpowiedniego oprogramowania. Wiadomości głosowe są zmieniane w pliki dźwiękowe, a następnie przekazywane drogą e-mailową.

  • Przesyłaj wiadomości głosowe na skrzynkę e-mailową
  • Odsłuchuj pocztę głosową bez potrzeby dzwonienia
  • Faksy trafiają na skrzynkę e-mailową w postaci plików PDF

Przesyłanie wiadomości błyskawicznych / funkcja czatu

Umożliwiaj swoim pracownikom komunikację przez czat i nie polegaj już więcej na komunikatorach innych firm. Użytkownicy 3CX mogą wysyłać i otrzymywać wiadomości tekstowe, korzystając z klientów Windows, MaciPhone oraz Android w dowolnym miejscu.

  • Nie ma potrzeby korzystania z komunikatorów firm zewnętrznych
  • Wysyłaj wiadomości tekstowe, linki i inne wiadomości bez żadnych dodatkowych opłat
  • Funkcja dostępna dla systemów Mac, Windows, iOS oraz Android
Zintegrowana komunikacja
Jörg Schwarz, CIO, Axivas:
axivas Dzięki wdrożeniu 3CX udało nam się zastąpić tradycyjny, kosztowny system Siemens w sposób szybki i łatwy. Bezproblemowa migracja realizowana z sukcesem be strat. Nowy system jest wysoko wydajne, efektywny kosztowo, profesjonalny a do tego nie skomplikowany.