Konferencje Web
Korzystając z przeglądarki dzięki 3CX WebMeeting

Zintegrowane bezpłatne konferencje internetowe

Zintegrowane z 3CX rozwiązanie widekonferencyjne, pozwala firmom oszczędzić czas i pieniądze dzięki organizacji spotkań web jednocześnie czepiąc korzyści ze spotkań twarzą w twarz. Konferencje web mogą być łatwo uruchomione z wykorzystaniem klientom 3CX zaledwie kilkoma kliknięciami. Konferencje web mogą być wykorzystywane każdego dnia aby zwiększyć produktywnośc i efektywność twojej firmy.

Banalnie proste prowadzenie wideokonferencji dzięki WebRTC

Funkcja 3CX korzysta z rewolucyjnej technologii Google WebRTC, dzięki której komunikacja głosowa oraz wideo odbywa się przez przeglądarkę internetową – oznacza to, że uczestnicy będą mogli w nieskomplikowany sposób dołączać do rozmów bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania lub wtyczek.

 • Brak klienta
 • Konferencje przy pomocy jednego kliknięcia
 • Interoperacyjność z obsługą wideo w technologii VoIP
 • Zarządzanie i kontrola przepustowości
Zintegrowane konferencje internetowe
Wideokonferencje dla iOS

Wideokonferencje dla wszystkich!

Dzięki 3CX firmy małe, średnie i duże mogą korzystać z zalet wideokonferencji jako zaawansowanego narzędzia do współpracy oraz spotkań online. Brak miesięcznych opłat za każdego użytkownika oraz możliwość instalacji urządzeń peryferyjnych w otwartym standardzie sprawiają, że jest to rozwiązanie o niskich kosztach. Nieograniczona liczba użytkowników oznacza, że nie ma mowy o nieefektywnym i nieprofesjonalnym udostępnianiu kont.

 • Cena oparta na całkowitej liczbie uczestników, brak osobnych licencji dla każdego użytkownika
 • Nieograniczona liczba użytkowników, niezależnie od wybranego pakietu
 • Brak opłat miesięcznych, tylko jedna, niska opłata roczna
 • Integracja z 3CX – bezpłatnie dla maksymalnie 10 uczestników

Zaawansowane funkcje efektywnej współpracy

Integracja z 3CX w połączeniu z bogatym zestawem funkcji i intuicyjnym interfejsem sprawia, że 3CX WebMeeting zwiększa wydajność pracowników oraz usprawnia współpracę, a wbudowana technologia WebRTC i sieciowa funkcjonalność zapewniają najwyższą łatwość obsługi. Uczestnicy mogą dołączyć do spotkania bez logowania, a łatwa konfiguracja spotkań ad hoc sprawia, że organizacja konferencji jest szybsza niż kiedykolwiek.

 • Wtyczka i bezpłatna wersja rozwiązania do konferencji w sieci
 • Zdalna kontrola oraz wsparcie umożliwiające szybkie i łatwe rozwiązywanie problemów
 • Uprzednie przesyłanie plików PowerPoint i PDF zapewniające wysokiej jakości prezentację materiałów
 • Łatwa w obsłudze ankieta w celu uzyskania informacji zwrotnej
webmeeting_Zaawansowane funkcje
Geremy Farmer, Information Technology Coordinator, Magnolia Bank:
Magnolia 3CX WebMeeting jest łatwy do wdrożenia, prosty w użytkowaniu i zwiększa efektywność naszej organizacji dając możliwość organizacji spotkań na żądanie w dowolnym momencie. Największą zaletą tego rozwiązania jest skalowalność w naszej dużej organizacji. 3CX WebMeeting daje możliwość różnym działom planowania spotkań dla ich specyficzny wymagań bez ograniczenia liczby użytkowników.