O firmie 3CX

3CX to centrala telefoniczna software-based PBX , działająca w środowisku Windows, Linux i w Chmurze. Otwarty system telefoniczny zapewnia kompletne rozwiązanie Unified Communications, które można zintegrować z innymi aplikacjami, takimi jak Salesforce, Google Contacts, Office 365 i inne. Opierając się na standardzie SIP, 3CX wraz z partnerami technologicznymi, takimi jak snom i Yealink, nigdy nie starzejący się, najlepszy w swojej klasie system Unified Communications.

Dzięki pełnej gamie funkcji UC zintegrowanych w systemie telefonicznym, użytkownicy mogą łączyć się i współpracować za pomocą różnych metod w ramach jednej platformy. Wideokonferencje są łatwe do zorganizowania, wystarczy kliknięcie jednego przycisku, a dzięki wykorzystaniu technologii WebRTC od firmy Google, nie wymaga dodatkowych aplikacji i wtyczek. W rezultacie 3CX zwiększa produktywność, skraca czas podróży służbowych i obniża koszty, usprawnia działanie oraz poprawia obsługę klienta, a tym samym pozwala na wzrost sprzedaży.

3CX utrzymuje silną pozycję na całym świecie dzięki piętnastu biurom na całym świecie, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Japonii, Rosji, RPA, Australii, Hongkongu i innych krajach, a także w pełni zlokalizowanych witrynach internetowych w języku angielskiniemieckim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, holenderskim , oraz w wielu innych językach. 3CX jest w stanie zaspokoić potrzeby telekomunikacyjne firm na całym świecie. Wiadomości i przydatne artykuły na temat 3CX, WebRTC, VoIP i SIP dostępne są na blogu firmy.

System 3CX Phone został wybrany przez wiodące firmy i organizacje na całym świecie aby sprostać ich wymaganiom związanym z Unified Communications oraz telefonią. Klientami 3CX są między innymi Boeing, Hugo Boss, City of Vienna, McDonalds, Wilson Sports, Intercontinental Hotels & Resorts, Harley Davidson i MIT. 3CX ma 50 000 klientów i 10 000 partnerów na całym świecie.

Sprzedaż firmy 3CX w 100% odbywa się za pośrednictwem kanału partnerów 3CX. Program partnerski 3CX oferuje resellerom szereg korzyści, w tym darmowe szkolenia techniczne i sprzedażowe, bezpłatny klucz NFR, wsparcie, wyświetlanie na stronie 3CX i wiele więcej.

3CX zdobył wiele nagród na przestrzeni lat. Najnowsze to “IT Pro Editor’s choice”, “Trophies of Distribution Brand of the Year 2017”, “Technology Reseller 2018 Editor’s Choice Award”, “WinMag Pro 2017 Editor’s Choice and MKB Best choice awards” oraz “PC Pro Business Software of the Year 2017”.

Od lata 2016 nowa siedziba 3CX jest w budowie. Projekt ma być gotowy do końca września 2018 roku i pozwoli firmie się rozwinąć oraz przenieść produkt na wyższy poziom.

3CX to prywatna firma z globalną siecią partnerów i klientów.