O firmie 3CX

Firma 3CX jest twórcą systemu telefonicznego 3CX, jedynej opartej na oprogramowaniu centrali PBX, która nie tylko zastępuje tradycyjne systemy telefoniczne, ale również dostarcza kompleksowego rozwiązania zintegrowanej komunikacji jako centrala IP PBX o otwartym standardzie, możliwa do zintegrowania z innymi aplikacjami obsługiwanymi przez Windows. Bazując na standardzie SIP, 3CX wraz ze swoimi partnerami technologicznymi, snom oraz Yealink, oferuje przyszłościowy system telefoniczny najwyższej klasy.

3CX rozwija kolejne innowacyjne produkty, m.in. nowe rozwiązanie w zakresie konferencji i współpracy w sieci, które rewolucjonizuje komunikację wewnątrz firmy, a także w relacjach z klientami. 3CX WebMeeting to rozwiązanie w pełni zintegrowane i korzystające z technologii Google WebRTC, dzięki czemu nie ma potrzeby używania klienta ani wtyczek. W efekcie rośnie wydajność, zmniejszają się koszty i czas podróży służbowych, usprawnione zostają działania oraz obsługa klienta, a sprzedaż idzie w górę.

Dzięki 15 oddziałom na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Japonii, Rosji, Południowej Afryce, Australii, Hongkongu i innych krajach, a także dzięki stronie internetowej dostępnej w językach niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, rosyjskim, niderlandzkim, polskim, japońskim i wielu innych, firma 3CX jest w stanie zadbać o potrzeby telekomunikacyjne firm z różnych części globu. Aktualności oraz przydatne artykuły z praktycznymi instrukcjami dotyczącymi 3CX, WebRTC, VoIP i SIP są dostępne na firmowym blogu.

System telefoniczny 3CX został wybrany przez wiodące światowe firmy i organizacje jako system spełniający ich wymogi dotyczące zintegrowanej komunikacji i telefonii; do tych firm należą m.in.: Boeing, Hugo Boss, City of Vienna, McDonalds, Wilson Sports, sieć hoteli Intercontinental, Harley Davidson oraz MIT. Firma 3CX współpracuje z 50 000 klientów i 10 000 partnerów na całym świecie.

Jako firma korzystająca wyłącznie z sieci dystrybucyjnej 3CX dokonuje sprzedaży za pośrednictwem Partnerów 3CX. Program partnerski 3CX został nagrodzony przez serwis CRN dwa lata z rzędu: w 2013 i 2014 roku. Program partnerski 3CX oferuje pośrednikom sprzedaży darmowe szkolenia techniczne i sprzedażowe, a także bezpłatną licencję NFR.

3CX przez lata zdobyło szereg nagród. Najnowsze z nich to, “Best Enterprise On-Premise Award” (2014), “Most Innovative Product” (2015), “Best SME On Premise System” (2015), “CRN Top Tech Innovator” (2015).