TryLearn More

Use SIP trunks, WebRTC & Apps

Slash your Phone Bill by 80%

Wprowadzające filmy wideo

3CX zawiera w sobie zaawansowane funkcje Unified Communications, które pomagają użytkownikom zwiększyć wydajność i mobilność. Dzięki zintegrowanym klientom dla systemów Windows, Mac i przeglądarkowych, a także klienci smartfonów dla iOS i Android oferują użytkownikom wszystkie funkcje, których potrzebują, aby efektywnie wykonywać swoją pracę. Click2Call, łatwe transferowanie połączeń, planowanie konferencji audio i internetowych za pomocą jednego kliknięcia przycisku, wbudowane narzędzia wallboard i switchboard oraz znacznie więcej. Obejrzyj krótkie filmy z instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak łatwo jest używać 3CX i co Cię omija!

Więcej instrukcji krok po kroku dotyczących używania 3CX i wszystkich jego funkcji można znaleźć w podręczniku użytkownika. Jeśli jesteś administratorem IT, który zarządza 3CX w twojej firmie, zapoznaj się z naszym podręcznikiem administratora.

3CX Webinars / Wydarzenia

Seminaria internetowe 3CX są bezpłatne i są idealnym rozwiązaniem dla sprzedawców oraz użytkowników, którzy w prosty sposób mogą nauczyć się konfigurować, używać i zarządzać 3CX. Sprawdź nasze zbliżające się seminaria internetowe i upewnij się, że zarejestrowałeś się na wybranym przez Ciebie seminarium internetowym, ponieważ miejsca przydzielane są na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”. Jeśli seminarium internetowe jest pełne, nie martw się, organizujemy ich więcej w najbliższej przyszłości.

Filmy szkoleniowe

Akademia 3CX jest bezpłatna i otwarta dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o używaniu lub sprzedaży 3CX. Dostarczając zasobów wiedzy niezbędnych do wdrożenia, zarządzania i obsługi 3CX. Nasza Akademia jest najlepszym sposobem na uzyskanie całej wiedzy, której potrzebujesz. Treningi są podzielone na trzy poziomy: podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany, a każdy poziom kończy się testem, po jego zdaniu uzyskujesz certyfikat zgodny z poziomem testu.

Zdobądź już dziś 3CX za darmo!

Pobierz wersję na serwer lokalny lub Spróbuj w chmurze