Treść wiadomości automatycznych we wtyczce live chat

RJJ

Dołączył
Maj 24, 2022
Posty
1
Dzień dobry. Po wprowadzeniu wersji StartUP zdecydowałem się na skorzystanie z hostowanej wersji czatu na stronie www. Z racji, iż stoi ona na Wordpressie korzystam z wtyczki w wersji 10.0.1. Usługa jest świetna, daje więcej możliwości i jest na tyle dobra, że planowałem dzięki niej rozszerzyć wsparcie dla klienta o rozmowy telefoniczne itd. Niestety pojawił się spory problem. W starej wersji wtyczki istniała możliwość wprowadzenia własnych wiadomości automatycznych do czatu. Mam na myśli powitanie, komunikat o zakończeniu czatu itd. Obecnie nigdzie nie widzę takiej możliwości, a komunikaty są w języku angielskim. Szukałem zarówno w panelu wtyczki, w panelu usługi, w skonfigurowanym kanale czatu, nawet w plikach samej wtyczki, tłumaczeniach itd.

Czy wie ktoś jak można wprowadzić język polski do czatu na www przy użyciu hostowanej wersji StartUP? Będę bardzo wdzięczny za pomoc / podpowiedź.
 

Użytkownicy online

No members online now.

Statystyki

Tematy
21134
Posty
106332
Użytkownicy
70216
Ostatni użytkownik
rudy cruysbergs
Pobierz 3CX – Całkowicie za darmo!

Połącz swój zespół i klientów Centrala telefoniczna Czat na żywo Konferencje wideo

Hostowany lub zarządzany samodzielnie. Hosting do 10 użytkowników za darmo na zawsze. Wypróbuj bez ryzyka.

3CX
Konto 3CX dla tego adresu email już istnieje. Zostaniesz przekierowany do Portalu Klienta aby się zalogować lub zresetować hasło jeżeli go zapomniałeś.