TryLearn More

Use SIP trunks, WebRTC & Apps

Slash your Phone Bill by 80%

centralą telefoniczną IP

Przejmij kontrolę nad swoją centralą telefoniczną – w chmurze lub na serwerze

3CX to programowa centralą telefoniczną IP działająca w oparciu o otwarte protokoły, która współpracuje z popularnymi telefonami IP i dostawcami usług SIP, zarówno na serwerze lokalnym, jak i w chmurze.

Kompleksowe rozwiązanie Unified Communications, zawiera w sobie konferencje z przeglądarki WWW, status obecności, softphone, aplikację kliencką na smartfony i wiele innych – bez kosztów i problemów związanych z zarządzaniem centralą telefoniczną “starego typu” lub ograniczeń współużytkowanej centrali PBX.

Niedrogi, łatwy w instalacji i zarządzaniu

3CX jest bezpłatny dla 16 połączeń równoczesnych, a dla większych potrzeb jest dostępny w niskiej opłacie rocznej. Masz całkowitą wolność, gdzie zainstalować centralę, którzy dostawcy usług, które telefony IP mają być używane – oszczędzisz tysiące rocznie. Skonfiguruj 3CX w ciągu kilku minut – w chmurze przy użyciu naszego narzędzia PBX Express lub przy użyciu kreatora do instalowania na serwerze lokalnym.

  • Plug and Play dla telefonów IP, bram IP i SIP Trunków

  • Brak licencjonowania użytkowników wewnętrznych

  • Zaoszczędź tysiące wybierając technologię SIP Trunk

  • Odbierz bezpłatną licencję PBX wspierającą 16 połączeń równoczesnych

Przejmij kontrolę nad swoją centralą telefoniczną - PBX Express
W chmurze – wybierz dowolnego dostawcę Chmury

Na serwerze lokalnym – na twoim serwerze lub zwirtualizownym

Ty decydujesz gdzie uruchomić 3CX – uruchom go na istniejącym serwerze wykorzystując Hyper-V, VMware lub KVM. Mniejsze instalacje możesz uruchomić na tanim serwerze takim jak Intel NUC, Shuttle, Zotac Zbox & Gigabyte. W prosty sposób przenieś swoją centralę telefoniczną IP na inny serwer lub w chmurę, wykorzystując wbudowane narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i ich przywracania.

  • Zwirtualizauj wykorzystując WMware, Hyper-V lub KVM

  • W prosty sposób rozbuduj swoją centralę

  • Uruchom na tanim MiniPC

W Chmurze – z twoim dostawcą Chmury

Bez znaczenia czy na serwerze lokalnym czy chmurze – Ty posiadasz kontrolę. Hosting na własnym koncie u dostawcy oferującego Linux VP. Płać niskie miesięczne opłaty za swoją centralę telefoniczną, zamiast zawyżonej opłaty za każdego użytkownika i unikaj umów długoterminowych. Możesz również skorzystać z usług jednego z partnerów hostingowych 3CX i powierzyć mu zarządzanie centralą.

  • Hosting z wykorzystaniem usług Google, Amazon, Azure, OVH i innych

  • Narzędzie PBX Express pozwoli Ci uruchomić centralę w kilka minut

  • Przenoś system pomiędzy dostawcami usług chmurowych, wykorzystując narzędzie backup & restore

Dostawcy usług chmurowych

3CX jest najlepszym rozwiązaniem w stosunku ceny do wydajności. System telefoniczny pozwala Ci na stworzenie dowolnej konfiguracji którą potrzebujesz, począwszy od prostych IVR-ów, skończywszy na zaawansowanych aplikacjach głosowych z niestandardowymi scenariuszami.

Kaspars Bergs, Infrastructure Department Manager, 4Finance

Check out other 3CX Features

Zdobądź już dziś 3CX za darmo!

Pobierz wersję na serwer lokalny lub Spróbuj w chmurze