Rozwiń swoją centralę
Tnij koszty, zwiększaj profity

Rozwiń komunikację w Twojej firmie

3CX jest software’ową, opartą o otwarty standard SIP centralą IP-PBX. Współpracuje z popularnymi telefonami IP, dostawcami usług SIP trunk, oraz bramami medialnymi. 3CX jest kompletnym rozwizaniem UC (ang. Unified Communications), zawierającym między innymi takie funkcjonalności jak konferencje web, presence, dedykowane softphone’y oraz aplikacje na smartphone’y i wiele więcej – wszystko to bez dodatkowych kosztów i problemów w zarządzaniu.

Niedroga, łatwa w instalacji i zarządzaniu

Ceny 3CX oparte są o ilość jednoczesnych połączeń, a nie o ilość numerów wewnętrznych co często czyni rozwiązania PBX bardzo drogimi. Wbudowany interfejs www do zarządzania, jak również możliwość instalacji na najbardziej popularnym systemie operacyjnym czyni instalację oraz zarządzanie niezwykle prostym. Instalacja zajmuje kilka minut i 3CX może pracować na istniejącym już serwerze (nie koniecznie dedykowanym).

  • Instalacja Plug and Play dla telefonów IP, bram IP oraz SIP Trunków
  • Brak licencji na ilość numerów wewnętrznych
  • Gotowa do wirtualizacji lub instalacji na istniejącym serwerze klienta
PBX Phone System
img142-1

Gotowe rozwiązanie Unified Communications

Gotowe rozwiązanie Unified Communications z takimi funkcjami jak prezentacja statusów, faks, wiadomości głosowe wysyłane na email. Czat zwiększający produktywność pracowników. 3CX zawiera także zintegrowaną wtyczkę do serwera konferencji web, które dają zaawansowane funkcje ułatwiające współpracę. Dowiedz się więcej.

  • Zobacz statusy dostępności współpracowników
  • Odbieraj faksy i wiadomości głosowe na swojej skrzynce e-mail
  • Konferencje web dla wszystkich

Softphone dla Mac, Windows, iOS i Android

Mobilność nie stanowi problemu dla 3CX, który posiada dedykowane softphone’y dla Mac oraz Windows a także dedykowane aplikacje dla smartphone’ów z systemami iOS i Android. Korzystaj ze swojego numeru wewnętrznego na swoim smaftphonie lub kontroluj swój telefon biurkowy za pomocą aplikacji na komputerze dzięki modułowi CTI. Zredukuj koszty połączeń komórkowych, zwiększ efektywność i mobilność pracowników bez dodatkowych kosztów.

  • Korzystaj ze swojego numeru wewnętrznego z dowolnego miejsca
  • Łatwy w konfiguracji i zarządzaniu
  • Integracja min. z Office 365, Google, Outlook
33321
Kaspars Bergs, Infrastructure Department Manager, 4Finance:
4finance 3CX jest najlepszym rozwiązaniem w stosunku ceny do wydajności. System telefoniczny pozwala Ci na stworzenie dowolnej konfiguracji którą potrzebujesz, począwszy od prostych IVR-ów, skończywszy na zaawansowanych aplikacjach głosowych z niestandardowymi scenariuszami.