Biuro bez ograniczeń
Dzwoń używając klientów dla Android, iPhone, Mac i Windows

Niezrównana mobilność dzięki głównym klientom 3CX – Android oraz iOS VoIP

3CX posiada dedykowane aplikacje na smartphone’y z systemem Android oraz iOS, które dają możliwość korzystania z numeru wewnętrznego gdziekolwiek jesteś. Odbierz telefon biurkowy na swoim smartphonie i przetransferuj do kolegi bez potrzeby proszenia o telefon na inny numer. Zredukuj koszty połączeń na komórki, zwiększ produktywność i miej pewność, że już nigdy więcej nie utracisz żadnego połączenia!

Uznani VoIP klienci Android oraz iOS

3CX zawiera funkcję natywnych, stale poddawanych aktualizacjom oraz testom klientów Android oraz iOS, wyznaczając nowy standard dla klientów telefonów komórkowych z technologią VoIP. Dzięki wbudowanemu tunelowi można uniknąć problemów ze zdalną zaporą, dzięki czemu jakość połączeń wykonywanych w systemie 3G lub za pośrednictwem WiFi jest doskonała. Klienci Android oraz iOS VoIPwspółpracujący z systemem 3CX oferują usługę PUSH, zachowując w telefonie tryb czuwania oraz oszczędzając baterię.

 • Najbardziej zaawansowani i niezawodni na rynku klienci Android oraz iOS z technologią VoIP
 • Brak dodatkowych opłat za licencję na oprogramowanie softphone
 • Powiadomienia typu „PUSH” oszczędzają baterię
 • Wbudowany port SIP / usługa proxy rozwiązuje wszelkie problemy ze zdalną zaporą.
Android oraz iOS z VoIP
Android oraz iOS z VoIP

Korzystaj z numeru wewnętrznego z każdego miejsca

Dzięki klientom 3CX dla urządzeń z systemami Android oraz iOS możesz korzystać ze swojego numeru wewnętrznego gdziekolwiek jesteś. 3CX wykorzystuje koncepcję jednego numeru, co oznacza, że nie musisz już rozdawać swojego numeru komórkowego. Ustaw swój status, aby Twoi współpracownicy widzieli, czy jesteś dostępny i możesz odebrać połączenie.

 • Wykonuj połączenia i odbieraj je na swoim smartfonie – bezpłatnie
 • Korzystaj ze smartfonu, aby zmieniać swój status na dostępny, niedostępny lub poza biurem
 • Koncepcja jednego numeru
 • Sprawdzaj dostępność swoich współpracowników z każdego miejsca

Prosta konfiguracja i zarządzanie

Instalacja i zarządzanie klientami 3CX są proste. Klientów można udostępniać w sposób automatyczny z poziomu konsoli zarządzania 3CX, bez konieczności dzwonienia do działu pomocy technicznej. Dzięki wbudowanemu tunelowi klienci 3CX pokonują wszelkie zapory, zapewniając jeszcze lepszą jakość połączenia.

 • Zdalna konfiguracja przez e-mail, bezproblemowa instalacja
 • Prosta organizacja telekonferencji
 • Całkowita integracja i łatwość obsługi
 • Rozdzielenie SIP – jednoczesne korzystanie ze wszystkich klientów
Android oraz iOS z VoIP
Belov Aleksandr Sergeevich, IT Department Head, Souzenergo:
sOUZENERGO 3CX is fantastyczny; pełen przydatnych funkcjonalności UC pozwalającej każdej organizacji zbudować w pełni mobilną siłę roboczą wykorzystując w pełni obsługiwane twoje własne urządzenia. Dodatkowo klienci 3CX Phone dostępne na wszystkie główne systemy operacyjne i platformy mobilne na rynku. Z krystalicznie czystą jakością połączeń, rozszerzonym zasięgiem poza środowisko biurowe i 50% oszczędnością kosztów w porównaniu do innych opcji, 3CX rewolucyjna centrala oparta o system Windows jest rozwiązaniem o którym śniłeś.