Aplikacja 3CX jako domyślny dialer na adroidzie

FrisBy

Platinum Partner
Dołączył
Czerwiec 21, 2021
Posty
5
Rozmowa przez 3CX jest rozłączana (lub zawieszana) gdy nadchodzi połączenie przychodzące GSM.
Czy jest możliwość zmiany dialera w androidzie albo zmiana ustawień tak by 3CX nie był rozłączany?

Problem dotyczy telefonów z androidem. Z tego co wyczytałem IOS nie pozwala na takie zmiany.
 
Witam, oczywiscie ze jest mozliwosc zamienienia dialera na aplikacje 3CX, wejdz w ustawienia -> aplikacje -> 3cx -> zakladka "Aplikacja Telefon" i pozniej wybierz 3CX jako domyslna aplikacje telefonu. Sprobuj i daj znac czy pomoglo :) Pozdrawiam.
 
Niestety nie działa. Przetestowałem na kilku telefonach. Jedyna zmiana to przy kliknięciu w numer telefoniczny np. w mail otwiera się 3CX . W dalszym ciągu GSM rozłącza połączenia 3CX.
 
Problem moze powodowac w takim razie to ze punkt dostepu blokuje polaczeniu internetowe w czasie laczenia sie z sygnalem GSM. Sprawdz ten temat:
 
Sprawdziłem na moim telefonie i chyba działa. W wolnej chwili przetestuje na innych aparatach.
GSM dzwoni ale nie rozłączyło połączenia 3CX :)chyba cel zostałby osiągniety.
 
  • Like
Reactions: HabigierPiotr

Użytkownicy online

Statystyki

Tematy
21133
Posty
106331
Użytkownicy
70214
Ostatni użytkownik
Tommy72
Pobierz 3CX – Całkowicie za darmo!

Połącz swój zespół i klientów Centrala telefoniczna Czat na żywo Konferencje wideo

Hostowany lub zarządzany samodzielnie. Hosting do 10 użytkowników za darmo na zawsze. Wypróbuj bez ryzyka.

3CX
Konto 3CX dla tego adresu email już istnieje. Zostaniesz przekierowany do Portalu Klienta aby się zalogować lub zresetować hasło jeżeli go zapomniałeś.