Dołącz do programu partnerskiego 3CX i zacznij rozwijać swój biznes już dziś

Prosty, przejrzysty i opłacalny!


Program partnerski 3CX został zaprojektowany, aby pomóc rozwijać działalność sprzedawcom IT i Telco, a także dostawcom usług chmurowych, poprzez sprzedaż 3CX. Ponad 10 000 sprzedawców na całym świecie dołączyło do programu partnerskiego 3CX – zobacz tutaj co mogą o nim powiedzieć.

“Wdrożyliśmy ponad 50 instalacji 3CX i centrów obsługi klienta. Bez wyjątku nasi klienci są zachwyceni dodatkowymi oszczędnościami, funkcjonalnością i łatwością użytkowania zapewnianą przez 3CX. Cenimy sobie naszą współpracę z 3CX, ponieważ pomaga ona nam zapewnić naszym klientom perspektywiczne myślenie oraz łatwe w dopasowaniu rozwiązanie biznesowe.”
Usama Houlila, CEO i Enterprise Architect w CrossRealms

 

“Funkcje i elastyczność pozwoliły nam z pewnością polecić 3CX naszym klientom wiedząc, że wsparcie i pomoc oferowane przez 3CX są dostępne wtedy kiedy tego potrzebujemy. Ponadto jesteśmy pod wrażeniem stałego rozwoju i nowych funkcji wprowadzanych przez 3CX do ich produktów … Uważamy, że 3CX jest bardzo ważnym elementem sukcesu naszej firmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy.”
Richard Marsden, dyrektor założyciel, Technology Group

3CX to firma w 100% działająca w oparciu o kanały sprzedaży – sprzedajemy nasze rozwiązania tylko za pośrednictwem Partnerów i polegamy na naszej Sieci Partnerskiej, aby dostarczyć nasz produkt do klienta końcowego. Partnerzy otrzymują kompleksową pomoc techniczną, sprzedażową i marketingową.

Każdy poziom partnerstwa oferuje inne korzyści, więcej szczegółów poniżej.

Korzyści programu partnerskiego


Gdy uzyskujesz wyższy status partnerski, zaczynasz czerpać więcej korzyści; wyższy rabat, wsparcie, lead’y, przypisany przedstawiciel 3CX i wiele więcej.

  • Brozne – W% marży, podstawowe wsparcie, listowanie na stronie www*, 8SC PRO NFR
  • Silver – X% marży, podstawowe wsparcie, listowanie na stronie www, 8SC PRO NFR
  • Gold – marża Y%, wsparcie Premium, listowanie na stronie www, lead’y, 16SC ENT NFR
  • Platinum – Z% marży, wsparcie Premium, listowanie na stronie www, lead’y, 32SC ENT NFR
*Partnerzy Bronze są wyświetlani na stronie www, tylko w następujących krajach: USA, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Holandia, Włochy i Australia

Po przyjęciu do programu partnerskiego 3CX otrzymujesz 90 dni na szkolenie i rozpoczęcie sprzedaży 3CX. W tym czasie specjalny zespół wsparcia Akademii pomoże ci poznać 3CX – jak go sprzedać, wdrożyć i wesprzeć. Dzięki 3CX nie ponosisz żadnych kosztów tego procesu.

Wymagania dotyczące poziomu partnerstwa


Aby utrzymać poziom partnera, musisz spełnić następujące warunki:

  • Bronze – 2500 € rocznie, Basic Certification
  • Silver – 5000 €, Basic Certification
  • Gold – 12 500 €, Intermediate Certification
  • Platinum – 25 000 €, Advanced Certification

 

Dołącz do programu partnerskiego 3CX już dziś!